Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Nowy Dwór Mazowiecki

Naprawa zamków to nasza specjalność

Nie wszystkie zamki wymagają wymiany. Czasami,aby przestały się Naprawa zamków Nowy Dwór Mazowieckizacinać,wystarczy ich naprawa, która sprawi, że znów będą działać tak, jak powinny.Do tego jednak potrzebny jest specjalista posiadający wiedzę i doświadczenie w kwestii tego rodzaju usług.

Znalezienie fachowca z zakresu usług ślusarskich nie jest aż tak trudne – wystarczy skontaktować się z Pogotowiem zamkowym Nowy Dwór Mazowiecki. Naszymi pierwszoplanowymi atutami jest wieloletnie doświadczenie, które daje nam swobodę w realizacji powierzonych zadań, oraz wiedza, dzięki której naprawa zamków nie ma dla nas tajemnic. Trzecim orężem ślusarzy z naszego pogotowia zamkowego jest sprzęt specjalistyczny, jakim dysponują.Aby naprawa przebiegła pomyślnie niezbędne są bowiem odpowiednie narzędzia oraz zastosowanie właściwej techniki pracy.

My znamy się na zamkach

Nasi ślusarze wyróżniają się wiedzą, która pozwala im na naprawę zamków różnych marek i rodzajów. Sprawdzamy się w naprawie tradycyjnych zamków nawierzchniowych, antywłamaniowych, elektronicznych oraz szyfrowych. Dzięki uczestnictwu w kursach doszkalających jesteśmy w stanie naprawić nawet te najbardziej nowoczesne modele.

Serwis zamka

Ponadto w celu uniknięcia ponownej awarii albo konieczności korzystania z usługi montażu nowych zamków, proponujemy naszym Klientom serwis zamków. Usługa ta polega na regularnie przeprowadzanej konserwacji mechanizmów. Dzięki serwisowi zamek jest w stanie przez długie lata bezawaryjnie pełnić swoją rolę. Pogotowie zamkowe Nowy Dwór Mazowiecki poleca szczególnie serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Dołożymy wszelkich starań, żeby wykonana przez nas naprawa i serwis przełożyły się na Twoje poczucie komfortu i spokoju.

Pozostałe usługi w ofercie Pogotowia zamkowego Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli zamek jest na tyle uszkodzony, że jego naprawa jest nieuzasadniona, zajmiemy się jego wymianą. Nasi ślusarze są doskonale przygotowani do takich sytuacji. Dysponują bogatym wyborem nowych zamków, służą również poradą. Wskażą, która z dostępnych opcji najlepiej spełni swoją rolę w danej lokalizacji. Montaż zamków to usługa, która już dawno zagościła na stałe w harmonogramie zadań pracowników naszego pogotowia zamkowego.Poza montażem i wymianą zamków sprawdzamy się również w sytuacji kiedy niezbędne okazuje się przeprowadzenie awaryjnego otwierania samochodu. Jesteśmy gotowi także do innych ekspresowych realizacji. W naszej ofercie znajduje się też awaryjnego otwierania drzwi.

Pełnimy dyżur całą dobę

Gdy zauważysz, że mechanizm zamontowany w drzwiach nie działa zbyt dobrze wykręć numer Pogotowia Zamkowego Nowy Dwór Mazowiecki tel. 784-799-733 – przyjedziemy najszybciej, jak jest to możliwe.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

W razie konieczności zapewnimy naszą pomoc także w trakcie świąt.

Call Now Button