Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Pogotowie zamkowe Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepsze usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Nowy DwórPogotowie zamkowe nowy Dwór Mazowiecki Mazowiecki ma do zaproponowania usługi ślusarskie, z których warto skorzystać. Pracujący dla nas ślusarze to fachowcy, którzy błyskawicznie i starannie zrealizują wszystkie prace związane z zamkami domówi i samochodów.

Specjaliści z pogotowia zamkowego dysponują bogatymi kwalifikacjami oraz umiejętnościami, które są gwarancją najlepiej wykonanego zadania. Powierzone nam zlecenia staramy się zrealizować z należytą starannością i niezawodnością. Pod wskazany przez Klienta adres przyjeżdżamy możliwie jak najszybciej. Nasi ślusarze zaopatrzeni są zawsze w specjalistyczne narzędzia, jak i w zamki na wymianę, które Klienci mogą nabyć, gdy okazuje się,że zamek w ich drzwiach nie jest zdatny do użytku.

Awaryjne otwieranie zamków

Zacięcie mechanizmu zamka znajdującego się w drzwiach może przydarzyć się każdemu. Nawet te najdroższe i najnowocześniejsze mechanizmy potrafią ulec awarii.Dlatego warto wiedzieć, że jeżeli w trakcie otwierania bądź zamykania klucz trudno jest przekręcić, należy skorzystać z usług profesjonalistów, do których należy ekipa z Pogotowia zamkowego Nowy Dwór Mazowiecki. Poza awaryjnym otwieraniem zamków mieszkań, nasi ślusarze specjalizują się także w awaryjnym otwieraniu samochodów. Dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie otworzyć samochód każdej marki. Na wykonanie zadania potrzebujemy jedynie kilka minut. Co więcej, powierzoną usługę realizujemy bezinwazyjnie, co oznacza, że zamek po naszej interwencji działa bez zarzutu.

Montaż i naprawa zamków

Na liście usług wykonywanych przez pracowników Pogotowia zamkowego w Nowym Dworze Mazowieckim jest również wymiana i montaż nowych zamków. Wymiana zamków wykonana przez specjalistę gwarantuje bezawaryjność mechanizmu. Wyłącznie bezbłędnie zamontowany zamek będzie prawidłowo zabezpieczał drzwi przed włamaniem. Samodzielne próby wykonania tego zadania są częstym powodem jego późniejszego uszkodzenia. Pogotowie zamkowe Nowy Dwór zajmuje się także doradztwem w kwestii wyboru nowego zamka. Jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby zaproponować nowy zamek, który najlepiej sprawdzi się w danej lokalizacji. Zamki najwyższej jakości są do nabycia u naszych ślusarzy, którzy w pierwszej kolejności polecają zamki takich marek jak Gerda i Dierre. Zajmujemy się także naprawą oraz serwisem zamków.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Pogotowie zamkowe w Nowym Dworze Mazowieckim oferuje usługi ślusarskie o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Aby zamówić usługę awaryjnego otwierania zamków domów i aut wystarczy zadzwonić, a nasz ślusarz przyjedzie na wskazane miejsce i szybko wykonana zadanie. Tymczasem w przypadku wymiany i montażu zamków oraz ich ewentualnej naprawy polecamy dogodne dla Klientów terminy realizacji.

Zapraszamy do kontaktu – 784-799-733!

Call Now Button