Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Nowy Dwór Mazowiecki

Profesjonalny montaż i wymiana zamków

Bezpieczeństwo domu, jego domowników jest nie tylko kwestią Montaż zamka w drzwiach Nowy Dwór Mazowieckiposiadanego alarmu antywłamaniowego. Ochronę przed włamaniem i złodziejami pełni także odpowiednio zmontowany zamek. Wprowadzając się do nowego mieszkania warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy stary zamek wymienią na nowy. Pogotowie zamkowe Nowy Dwór Mazowiecki to firma, której możesz zaufać, znamy się na montażu i wymianie zamków jak mało kto.

Gwarancja bezinwazyjności

Pogotowie zamkowe w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych ślusarzy. Aby dodatkowo podnieść ich kwalifikacje, umożliwiamy im cykliczny udział w szkoleniach branżowych, które umożliwiają poznanie nowości technicznych i technologicznych z zakresu prac ślusarskich.

Jesteśmy sprawni, precyzyjni, dbamy o każdy szczegół. Nasz specjalista wykonując usługę montażu i wymiany zamków zadba nie tylko o to, aby profesjonalnie wykonać zlecenie, ale również nie uszkodzi drzwi czy framugi.Bezinwazyjność, jaką gwarantujemy naszym Klientom, to zasługa narzędzi, które mamy do dyspozycji w trakcie realizacji zadania. Profesjonalizm działania wykorzystujemy także podczas realizacji innych usług – w tym naprawy zamków.

Zajmujemy się montowaniem różnych rodzajów zamków. Znamy każdy typ zamka, jego budowę i zasadę działania, dlatego proponujemy naszym Klientom doradztwo w kwestii najlepszych dostępnych rozwiązań. W pierwszej kolejności Pogotowie zamkowe w Nowym Dworze Mazowieckim poleca zamki Gerda i zamki Dierre. Przydadzą się one tym z Państwa, którym zależy na skuteczności działania i bezawaryjności. Zamontowany przez naszych ślusarzy zamek posiada gwarancję, że będzie służył przez wiele kolejnych lat.

Bogata oferta usług ślusarskich

Usługi ślusarskie wykonujemy w trybie całodobowym. Dojeżdżamy do Klientów na terenie całego Nowego Dworu Mazowieckiego. Służymy naszą pomocą o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy podać nam adres, pod jaki mamy dojechać. Poza montażem i wymianą zamków zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem mieszkań. Tego typu specjalistyczne usługi ślusarze z naszej firmy wykonują dzięki wiedzy, umiejętnościom, i nowoczesnemu sprzętowi. Niemniej popularne jest awaryjne otwieranie samochodów. Naszym Klientom mamy do zaoferowania również usługę naprawy zamków, której wykonanie nie nastręcza nam żądnych problemów,dzięki bogatemu doświadczeniu w tej kwestii.

Pracujemy 24/7

Nasza firma działa przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Można do nas dzwonić bez względu na porę dnia i nocy. W przypadku tradycyjnych prac ślusarskich dostosujemy terminy i godziny pracy do możliwości naszych Klientów. Niektóre usługi realizujemy w kilka chwil po otrzymaniu zlecenia. Zachęcamy do kontaktu – tel. 784-799-733

Call Now Button