Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Co robić, gdy nie możemy otworzyć drzwi do mieszkania?

Co robić, gdy nie możemy otworzyć drzwi do mieszkania

Pech i inne nieszczęścia – zatrzaśnięte klucze w domu

Zatrzaśnięcie kluczyków w domu wcale nie zdarza się tak rzadko. Wręcz przeciwnie, wiąże się z jedną z najpopularniejszych usług ślusarskich, którą zajmują się ślusarze z Pogotowia zamkowego w Warszawie. Obok awaryjnego otwierania samochodów to właśnie awaryjne otwieranie mieszkań jest jednym z najczęściej zgłaszanych zleceń, które jak wiadomo wymaga szybkiej reakcji dobrego ślusarza. Jak dochodzi do takich stresujących okoliczności? Wystarczy wymienić kilka rzeczy, z którymi każdy z nas walczy na co dzień – pośpiech, stres, nadmiar obowiązków. Gdy doliczyć do tego zwyczajnego pecha, okazuje się, że nagła sytuacja często wymaga awaryjnego otwierania drzwi przez doświadczonego specjalistę.

Profesjonalne usługi awaryjnego otwierania drzwi

Jeśli przeszukałeś wszystkie kieszenie w poszukiwaniu klucza zapasowego, ale niestety go nie masz, w pierwszej chwili może przyjść Ci na myśl, by samemu poradzić sobie z zablokowanymi drzwiami. Powstrzymaj się jednak– jak mówią doświadczeni fachowcy z Pogotowia ślusarskiego z Warszawy, samodzielne, ale nieumiejętne próby awaryjnego otwierania mieszkania najczęściej przynoszą więcej szkód, bo dochodzi przy nich do uszkodzeń drzwi i ościeżnicy, a nawet do awarii zamka. Znacznie lepszym, jak również o wiele szybszym rozwiązaniem jest kontakt z profesjonalnym ślusarzem, który ma szeroką wiedzę z dziedziny budowy zamków do drzwi, a dzięki praktyce potrafi poradzić sobie z każdym mechanizmem. Powierzając to wymagające precyzji zadanie specjaliście z Pogotowia zamkowego, możemy liczyć na sprawne awaryjne otwieranie mieszkania w bezinwazyjny sposób.

Inne problemy z zamkiem do drzwi

Pracownicy Pogotowia ślusarskiego w Warszawie znają także inne przyczyny zablokowania drzwi do mieszkania czy domu. Zatrzaśnięcie kompletu kluczy wewnątrz to jedno, ale trzeba się liczyć też z tym, że czasem klucz może złamać się w zamku (np. przez zbyt pośpieszne czy nerwowe ruchy) lub może się zgubić. Wtedy z pomocą przychodzą ślusarze Pogotowia zamkowego: 784-799-733

Call Now Button