Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Co to jest białe włamanie?

Co to jest białe włamanie

Na czym polega problem białych włamań?

Tzw. białe włamanie to taki jego rodzaj, który… nie zdradza żadnych śladów włamywacza. Mieszkańcy domów i bloków oraz policja już dawno zauważyli problem białych włamań w Warszawie, ale nie tylko – zdarzają się także w innych miastach w całym kraju. Powodują obawy wielu osób, które wynikają nawet nie tyle z samego faktu dokonania przestępstwa w okolicy, lecz samych prób włamań w środku dnia lub nocy. Ten niepokój wcale nie dziwi, ponieważ białe włamanie to nie tylko kwestia utraty cennych rzeczy, ale też świadomość zagrożenia, a ponadto często pojawiające się trudności z wypłatą odszkodowania od ubezpieczyciela – w myśl niektórych zapisów: brak śladów oznacza brak przestępstwa!

Jak zabezpieczyć się przed białym włamaniem?

Problem białych włamań jest więc całkiem poważny, choć oczywiście istnieją dobre sposoby, aby zapobiec ewentualnemu nieszczęściu. Przede wszystkim warto zrobić pierwszy krok, którym jest wymiana zamków w drzwiach, dotyczy to klucza piórowego zamka Dierre. Szczególnie podatne na białe włamania bywają zamki na klucz dwupiórowy. Najlepszym wyjściem, które doradzają profesjonalni ślusarze, jest montaż zamków, co do których będziemy mieć pewność solidności oraz precyzyjnego wykonania z wysokiej jakości materiałów. Jeśli sami nie potrafimy wybrać, zawsze pomoże nam ślusarz– fachowiec, który pracuje w dobrym Pogotowiu zamkowym, posiada wiedzę i doświadczenie, na których zawsze można polegać.

Sprawdzone zamki antywłamaniowe – skuteczna ochrona

Ślusarze przede wszystkim polecają nowoczesne rozwiązania stosowane przez rekomendowanych producentów zamków. Na pewno warto przyjrzeć się takim produktom jak zamki antywłamaniowe – z definicji mają one zabezpieczać dom, mieszkanie lub firmę przed wtargnięciem niepowołanych osób. Z pomocą dobrego ślusarza z Pogotowia zamkowego w Warszawie uda się wybrać i wykonać montaż zamka, który znacznie podniesie poziom oraz poczucie bezpieczeństwa. Warto zapisać telefon do czynnego 7 dni w tygodniu Pogotowia ślusarskiego Warszawa i w razie potrzeby wezwać zaufanego specjalistę: 784-799-733

Call Now Button