Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jak otworzyć auto bez kluczyka?

Jak otworzyć zamek auta bez kluczyka

Montaż i wymiana zamków, naprawa zamka… – to niejedyne sytuacje, w których przydaje nam się ręka profesjonalnego ślusarza. Niezwykle często korzystamy z niej także w nagłych przypadkach, związanych np. z zatrzaśnięciem kluczy w samochodzie. Potrzeba awaryjnego otwierania auta wymaga szybkiej i fachowej realizacji, ponieważ przy tym bardzo trudnym zadaniu łatwo o błąd skutkujący jeszcze bardziej przykrymi konsekwencjami. W Pogotowiu ślusarskim sprawnie rozwiążemy problem z zablokowanym zamkiem.

Metody amatorskiego otwierania zamków – czy są skuteczne?

Kierowcy, którzy zatrzasnęli kluczyki w samochodzie, nieraz próbują różnych sposobów, by otworzyć zablokowany zamek. Zdarza się nerwowe szarpanie za klamkę, a później kombinacje przy zamku przy użyciu różnych drobnych przedmiotów. Część osób decyduje się finalnie na wybicie szyby w pojeździe. Ale czy to dobry pomysł? Doświadczeni ślusarze, którzy od wielu lat pracują w Pogotowiu zamkowym, mówią zgodnie, że nie. Po pierwsze, nigdy nie ma gwarancji, że samodzielne próby sforsowania zablokowanego zamka samochodowego przyniosą pożądany skutek (oraz na marginesie, czy nie pociągną za sobą dodatkowych uszkodzeń i problemów). A po drugie, czas spędzony na takich próbach – podobnie jak i własną energię oraz nerwy – można zaoszczędzić, powierzając awaryjne otwieranie samochodu w ręce kogoś, kto się na tym zna. Mowa tu o odpowiedzialnych specjalistach z Pogotowia zamkowego, którzy obok zadań montowania zamków sprawnie realizują także obowiązki związane z awaryjnym otwieraniem samochodów (czy awaryjnym otwieraniem mieszkań).

Profesjonalni ślusarze do otwierania zamków w samochodzie

Z powyżej przytoczonych względów wysuwa się jeden wniosek – zdecydowanie lepiej zgłosić się do Pogotowia ślusarskiego, które świadczy szereg usług ślusarskich z otwieraniem zamków włącznie, by szybko odzyskać dostęp do własnego auta. Wybór profesjonalisty da gwarancję, że dołoży on starań, aby wykonać bezinwazyjne awaryjne otwieranie drzwi samochodu. Poza tym placówki, które pełnią dyżury całodobowe i realizują usługi ślusarskie przez 7 dni w tygodniu, są w stanie zapewnić najszybszą pomoc w nagłych przypadkach. Oznacza to nie tylko sprawne rozwiązanie problemów z zamkiem, lecz równie szybkie odzyskanie spokoju (nie ulega wątpliwości, że zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie mogą w znacznym stopniu nadszarpnąć nerwy). Profesjonalne awaryjne otwieranie samochodów da najlepsze rezultaty, a odpowiadając na pytanie, jak otworzyć auto bez kluczyka, wystarczy powiedzieć: przy pomocy doświadczonego ślusarza.

Call Now Button