Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jak otworzyć samochód bez akumulatora?

Jak otworzyć samochód bez akumulatora

Wykwalifikowani ślusarze z Pogotowia zamkowego dosyć często wzywani są do awaryjnego otwierania samochodów w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe. To jednak nie jest jedyny powód zablokowanego zamka samochodowego – profesjonalni ślusarze dostają też wezwania od kierowców stojących przed koniecznością otwierania auta bez akumulatora. W jakiej sytuacji może mieć to miejsce? Zobacz najczęstsze przyczyny oraz wskazówki, co zrobić, by otworzyć samochód bez akumulatora.

Rozładowany akumulator przyczyną problemu z zablokowanym zamkiem

Taki obraz wcale nie należy do rzadkości – kiedy rozładuje się akumulator, to oczywiste, że chcemy go naładować. Osoby, które wyciągnęły go z pojazdu w celu podładowania, po czym odruchowo zamknęły maskę auta, wiedzą, że taka chwila nieuwagi może kosztować sporo nerwów. Jeśli bowiem zamknęliśmy też zamek za pomocą pilota, a z jakiegoś powodu przekręcanie kluczyka w zamku nie otwiera mechanizmu – mamy przed sobą auto bez akumulatora i z zatrzaśniętymi drzwiami! Jak poradzić sobie w takiej kłopotliwej sytuacji? Najgorszym wyjściem jest skupienie się na złości i wyrzucanie sobie własnego roztargnienia. Oczywiście, że nerwy się pojawią, ale nie warto się na nich koncentrować. Zamiast tego lepiej szybko poszukać rozwiązania powstałego problemu z zamkiem samochodowym. Jeśli faktycznie próby przekręcenia klucza w zamku nic nie dają (może być on zamarznięty lub pechowo wystąpiła akurat jakaś awaria zamka), pozostaje jedno wyjście – najlepiej bezzwłocznie skontaktować się z dobrymi ślusarzami zatrudnionymi w renomowanej placówce Pogotowia zamkowego. Wybór specjalistów wykwalifikowanych w kierunku awaryjnego otwierania aut najszybciej zapewni nam spokój i dostęp do własnego pojazdu, bez zbędnych szkód, które mogą powstać przy otwieraniu zamków w amatorski sposób.

Sprawna pomoc ślusarska w Pogotowiu zamkowym 7 dni w tygodniu

Gdy nie mamy chwili do stracenia, kontakt z rekomendowanym Pogotowiem ślusarskim, które oferuje wykonanie swoich usług ślusarskich przez 7 dni w tygodniu, jest zdecydowanie najlepszą opcją – z dwóch względów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że ślusarze pełniący dyżury w niedziele i świąteczne dni, a nierzadko również przez całą dobę, są w stanie w maksymalnie krótkim czasie zareagować na wezwanie i udzielić nam niezbędnej, profesjonalnej pomocy. Polecani technicy z Pogotowia zamkowego zagwarantują nie tylko sprawnie wykonaną pracę, ale również bardzo ostrożne działanie i tym samym bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodu.

Call Now Button