Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi w samochodzie?

jak otworzyc zatrzasniete drzwi w samochodzie

Któż nie słyszał o zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie? Jest to powszechny i dobrze znany ślusarzom problem. Niestety, w obecnych czasach nietrudno o moment nieuwagi. Współczesny kierowca to także rodzic, pracownik, opiekun, szofer, dostawca… Ma na głowie wiele spraw, a życie w biegu sprzyja momentom roztargnienia. W takich właśnie chwilach można zatrzasnąć drzwi pojazdu, pozostawiając kluczyki w kieszeni kurtki, w torebce, a nawet w stacyjce. Co wtedy zrobić?

Telefon do specjalisty z Pogotowia ślusarskiego

Podstawową zasadą w przypadku zatrzaśnięcia kluczy w samochodzie jest opanowanie i niepodejmowanie pochopnych decyzji.Dalej, pierwszym działaniem, jakie powinno się wykonać, jest telefon do fachowca, jakim jest profesjonalny ślusarz. Jest to najlepsze wyjście, które będzie nie tylko najrozsądniejsze, ale także najbardziej ekonomiczne. Oczywiście, można pojechać po kluczyki zapasowe, ale nie zawsze jest na to czas, a pozostawienie samochodu bez opieki może być bardzo ryzykowne. Awaryjne otwieranie samochodu to czynność, która wykonana przez fachowców może być w pełni bezinwazyjna. Polecane Pogotowie zamkowe jako firma świadcząca usługi ślusarskie na najwyższym poziomie, udziela wsparcia ekspresowo, o każdej porze dnia i nocy.

Wybór dobrego ślusarza – oszczędność na wielu płaszczyznach

Warto pamiętać, że dobry ślusarz zna nowoczesne metody pracy oraz posiada specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają otwarcie samochodu bez uszkodzenia zamka ani części karoserii czy innych elementów pojazdu. Jest to bardzo ważne, ponieważ właściciel unika dzięki temu kosztów związanych z ewentualną naprawą zamka czy innych części. Awaryjne otwieranie auta przebiega szybko, co jest dużą oszczędnością czasu i pozwala na ekspresowy powrót do codziennych aktywności. Dodatkowo Pogotowie ślusarskie sprawia, że kierowca oszczędza sporo energii, a jego poziom stresu jest na dużo niższym poziomie.

Zanim wybijesz szybę, dobrze się zastanów

Moment zatrzaśnięcia kluczyków w aucie jest bardzo nerwowy, jednak nie warto postępować impulsywnie. Wybijanie szyb bądź mocowanie się z drzwiami i zamkiem do niczego nie prowadzi. Można jedynie wyrządzić większą szkodę, niszcząc pojazd i narażając siebie na niebezpieczeństwo i dodatkowe koszty. Otwieranie zamków lepiej zostawić profesjonalistom. Zaufany ślusarz dobrze wie, jak przeprowadzić awaryjne otwieranie samochodów i zrobi to bez niepotrzebnych strat. Dlatego też najlepiej opanować się, zachować zimną krew i wykonać telefon do Pogotowia zamkowego, które szybko przybędzie na ratunek.

Call Now Button