Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamek do szafki metalowej – gdzie kupić i kto montuje?

Szafa metalowa to mebel, który często stosowany jest w biurach. Tego rodzaju produkty sprawdzą się m.in. do przechowywania dokumentów, artykułów biurowych czy korespondencji. Część z nich nie musi być zabezpieczona, jednak w przypadku przechowywania w szafach metalowych istotnych dokumentacji, w szczególności zawierającej poufne dane lub dane osobowe, czy przechowywania rzeczy osobistych np. w szafkach na basenach czy halach sportowych, warto wyposażyć je w zamki meblowe. Jakie zamki nadają się do zainstalowania w tego rodzaju meblach?

Zamki do szaf metalowych – dla większego bezpieczeństwa

Prywatność i bezpieczeństwo odgrywają bardzo istotną rolę w dzisiejszych czasach. Ochrona informacji stała się tak ważna jak innego typu materialnych rzeczy, a jest to widoczne szczególnie w firmach i przedsiębiorstwach, choć nie tylko. Również sami, jako konsumenci chcemy, by nasze przedmioty, a także dane były całkowicie bezpieczne, a żadne informacje nie wpadły w niepowołane ręce. W przestrzeni własnego domu, jak również w biurach i w miejscach publicznych chcemy czuć się komfortowo oraz w najwyższym stopniu chronieni. Wybieramy więc takie rozwiązania, które są w stanie nam to zapewnić. W związku z tym wiele osób decyduje się na zakup szaf metalowych, które idealnie sprawdzają się do przechowywania różnych dokumentów zawierających poufne dane.

Niezbędne zabezpieczenie szafki metalowej – zamki to podstawa

Szafki metalowe to rodzaj mebli, w których często przechowywane są ważne dokumenty i akta, czy też inne wartościowe przedmioty. Można je spotkać nie tylko w biurach lub szatniach pracowniczych, choć z tymi miejscami najpewniej kojarzą się większości osób. Ze względu na trendy w aranżacji wnętrz, które często korzystają ze stylu industrialnego, tzn. bazującego na surowych elementach wyposażenia, takich właśnie jak meble z metalu. Szafki tego typu można spotkać także w mieszkaniach prywatnych, kawiarniach i w wielu innych miejscach. Jak widać, ich zakres zastosowania jest bardzo szeroki, natomiast niemniej ważną kwestię stanowi odpowiednie zabezpieczenie szafki metalowej.

Zamki, które przeznaczone są do montażu w tego rodzaju meblach, to oczywiście podstawowe rozwiązanie, które w bardzo skuteczny sposób chroni zawartość przed trafieniem w niepowołane ręce. Jak wybrać najlepszy model oraz kto może zająć się jego prawidłowym osadzeniem w drzwiczkach? Ślusarze z Warszawy pracujący w ramach Pogotowia zamkowego 7 dni w tygodniu nierzadko otrzymywali zlecenia związane z montażem i wymianą zamków w szafce metalowej. To właśnie do nich warto skierować się, gdy myślimy o kupnie oraz zamontowaniu mechanizmu zabezpieczającego różne skrytki pracowników w prowadzonej firmie, schowki w supermarkecie czy w wodnym parku rozrywki i  miejskim basenie, jak również wiele innych mebli z metalu. Telefon kontaktowy czynny 7 dni w tygodniu: 784-799-733 – zadzwoń i umów się na montaż zamka w szafce metalowej!

Jak wybrać zamek do szafki metalowej?

Na wstępie warto nadmienić, że w kategorii zamków do mebli metalowych można rozróżnić poszczególne grupy produktów, które różnią się między sobą technologią produkcji, wyglądem i działaniem. Ich wybór zależny jest od indywidualnych potrzeb użytkowników, miejsca montażu czy spełnienia innych kryteriów, które stawiają sobie przyszli właściciele tego typu zabezpieczenia.

Klasyczne zamki na klucz do szafki metalowej to nadal jedna z najpopularniejszych opcji, ale warto zauważyć, że nie jest jedyna. Jest to rozwiązanie, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, jednak trzeba zwrócić uwagę na jego jeden, ale istotny mankament – jeśli kluczyk do zamka by się zgubił, wówczas nie będzie można dostać się do wnętrza mebla. Koniecznym i najszybszym wyjściem z tej sytuacji będzie wezwanie doświadczonych specjalistów od awaryjnego otwierania zamków w Warszawie, którzy pracują w ramach Pogotowia ślusarskiego aż 7 dni w tygodniu. Fachowcy z naszej firmy zajmują się także montażem zamków w szafkach metalowych i oferują pełen przekrój rodzajów – tradycyjne, zamki elektroniczne bądź na szyfr. Wystarczy skontaktować się telefonicznie, aby uzyskać najlepszą ofertę, indywidualne rozwiązanie i dogodny termin wykonania wybranej usługi ślusarskiej.

Numer telefonu do naszego Pogotowia zamkowego to: 784-799-733 – zadzwoń do nas, a dobierzemy odpowiednie do Twoich potrzeb rozwiązanie oraz zamontujemy zamki do mebli!

Call Now Button