Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamek nawierzchniowy do drzwi – jaki kupić?

Zamek nawierzchniowy do drzwi – jaki kupić

Zamki nawierzchniowe jako dobre zabezpieczenie mieszkania

Szukając dobrego zamka do drzwi, możemy natrafić na bardzo dużą ofertę różnorodnych modeli od różnych producentów zamków. Rodzajem, jaki warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, jest zamek nawierzchniowy, który posiada kilka mocnych zalet. Montaż zamków tego typu jest łatwy, a jednocześnie są one odporne i wytrzymałe na ingerencję osób niepowołanych, np. włamywaczy.Wybór zamków do drzwi ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o zadbanie o bezpieczeństwo, nic więc dziwnego, że zarówno właściciele domów i mieszkań prywatnych, jak i przedsiębiorstw często korzystają tu z doradztwa profesjonalnych ślusarzy pracujących w Pogotowiu zamkowym Warszawa.

Który zamek nawierzchniowy wybrać?

Jeśli już zdecydowaliśmy się na montaż zamków nawierzchniowych w swoim domu albo firmie, wybierając model warto wziąć pod uwagę jakość wykonania i renomę marki. Jednymi z cieszących się największą popularnością są na pewno zamki nawierzchniowe Gerda, ale oferta innych producentów zamków jest także szeroka. Warto skonsultować wybór z polecanym ślusarzem, by mieć pewność, że wybrany zamek do drzwi zapewni nam spokój i ochronę przez długi czas.

Gdzie zamontować zamki nawierzchniowe?

Aby zamek nawierzchniowy spełniał swoją funkcję, powinien być zamontowany przez dobrego ślusarza, np. z renomowanego Pogotowia zamkowego z Warszawy. Fachowiec sprawnie poradzi sobie z zadaniem, dzięki czemu zyskamy solidne zabezpieczenie drzwi wejściowych, które z zewnątrz da się otworzyć posiadanym kluczem, a od środka będziemy mogli je otwierać przy użyciu specjalnej zasuwy albo gałki. Jak widać, zamki nawierzchniowe idealnie sprawdzają się przy drzwiach o niedużej grubości, w których montaż zamka wpuszczanego nie wchodzi w grę. Ślusarze z Pogotowia zamkowego polecają również stosowanie zamków nawierzchniowych w roli dodatkowego zabezpieczenia, co zapewni nam jeszcze większą ochronę. Konsultacje z doświadczonym specjalistą z Pogotowia ślusarskiego w Warszawie na pewno pomogą podjąć decyzję: 784-799-733

Call Now Button