Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki do drzwi KESO Warszawa

Wymiana wkładki KESO Warszawa

Zamki KESO – zabezpieczenie dla wymagających

Szukając najlepszych produktów do zabezpieczenia domu, mieszkania, jak i firmy, nie sposób przeoczyć oferty marki, która znana jest ze szwajcarskiej precyzji i niezawodności. Mowa o zamkach do drzwi KESO, które powstają w firmie o ugruntowanej pozycji, z już przeszło 50-letnim doświadczeniem w branży. Rozpoznawalne na świecie zamki KESO potrafią zapewnić bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników prywatnych, jak i publicznych. W szerokiej ofercie producenta zamków KESO można wyróżnić najchętniej wybierane modele zamków wpuszczanych, a także nowoczesne zamki elektroniczne, które cechują się najwyższą jakością oraz odpornością na ingerencję osób trzecich.

Jakie zamki KESO wybrać?

Gdy dokonujemy wyboru zamków do drzwi, chcemy, by spełniały swoją funkcję – czyli gwarantowały bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny wszystkim domownikom bądź użytkownikom danego lokalu. Ze względu na zróżnicowane rozwiązań, które proponuje nam producent zamków KESO, warto przy podejmowaniu tej ważnej decyzji skonsultować się ze specjalistą z Pogotowia zamkowego. Biegły w swoim zawodzie ślusarz będzie w stanie doradzić i podpowiedzieć, który zamek do drzwi okaże się optymalny w określonym przypadku. W czasie rozmowy z profesjonalnym ślusarzem warto zapytać o takie modele zamków KESO:

  • Zamki KESO ENTR – czyli rodzaj zamków do drzwi uznawany za „inteligentny”. W sprytny sposób wykorzystują one technologię kontroli dostępu, która zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnia jeszcze wyższy poziom ochrony. Dużą zaletą zamków KESO ENTR jest fakt, że funkcjonują one bez potrzeby okablowania, więc nawet bez prądu będą pełniły swoją funkcję. Dodatkowym atutem jest bardzo prosty montaż zamków tego rodzaju oraz kilka metod wygodnego otwierania zamków.
  • Zamki KESO Mozy – te elektroniczne zamki otwierane są dzięki indywidualnie ustawionym kodom PIN, a ponadto można w nich zaprogramować otwieranie drzwi w wybranych przez nas godzinach. Kontrola otwierania i zamykania wraz z łatwością obsługi przesądza o jakości tego typu zamków KESO.
  • Zamki KESO Omega –to popularne mechaniczne zamki do drzwi o bardzo wysokiej jakości i skuteczności. Najważniejszą cechą tego systemu zabezpieczenia jest niepowtarzalny klucz, co z miejsca eliminuje ryzyko otworzenia zamka innym kluczem, nawet tego samego typu. Profesjonalni ślusarze z Warszawy podkreślają, że zamki KESO Omega cenione są za swoją wytrzymałość i bezpieczeństwo.
  • Zamki KESO Genie – ta propozycja producenta zamków KESO w udany sposób łączy zamek elektroniczny z mechanicznym. Posiada on elektroniczną wkładkę do zamka, która potrafi odczytać oraz zapamiętać otwieranie drzwi, a do tego używamy wygodnego, tradycyjnego klucza.

Zamki do drzwi KESO Warszawa

Osobom zainteresowanym jak najwyższym bezpieczeństwem oferujemy nie tylko duży wybór zamków KESO w Warszawie, ale także rzetelny serwis KESO. Nasi ślusarze zajmą się montażem i wymianą zamków, a także w razie potrzeby naprawą zamków – zadzwoń do nas pod nr: 784-799-733

Call Now Button