Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamki do drzwi Nadarzyn

Jesteśmy firmą działającą od ponad 20 lat na rynku i cieszymy sięZamki do drzwi Nadarzyn dużym uznaniem wśród naszych Klientów. Pogotowie zamkowe w Nadarzynie oferuje szeroko pojęte usługi ślusarskie wykonywane przez kwalifikowanych pracowników. Ciągłe doszkalanie, zdobywanie cennej wiedzy i szlifowanie umiejętności procentuje w codziennej pracy, w której ważne miejsce zajmuje montaż i wymiana zamków zarówno w domach, jak i obiektach publicznych i komercyjnych.

Jakie zamki możemy zaoferować?

W naszej ofercie znajdą Państwo zamki najlepszych, renomowanych firm, wśród których znajdują się takie marki, jak Evva, FUHR, GERDA, IKON, ISEO, KESO, LOB, METALPLAST, MOTTURA czy SALTO.Produkty tych marek posłużą dłużej, niż te dostępne w marketach i są mniej awaryjne. Oferujemy również fachowe doradztwo i pomagamy wybrać najodpowiedniejszy zamek do konkretnego typu drzwi. Dzięki rozmowie z naszym fachowcem na pewno zdecydujesz się na najlepszy w swoim rodzaju zamek do drzwi, który będzie długo Ci służył. W razie potrzeby jesteśmy gotowi również do świadczenia usług naprawy zamków.

W zależności od potrzeb i rodzajów drzwi wyróżniamy różne typy zamków, w które możesz się u nas zaopatrzyć. Wśród nich jest szereg modeli, które mogą pełnić rolę zamka głównego, czyli priorytetowego zabezpieczenia każdych drzwi. Do tegotypuproduktów zalicza się np. zamek wpuszczany. Kolejny typ, to zamek jednopunktowy, wśród których można wyliczyć zamki środkowe i zamki z klapką. Zamki jednopunktowe mają swoje zastosowanie szczególnie w drzwiach profilowych, wykonanych z  PCV i aluminium. Oczywiście, doskonale spiszą się także w innych miejscach, np. w pokojach, pełnych drzwiach wyjściowych oraz wszelkich furtkach podwórkowych i bramkach.

Oprócz tego, w naszej ofercie znajdują się zamki wielopunktowe, nazywane także kasetami i drzwiami antywłamaniowymi. U nas dostaniesz także zamki listwowe (hakowe).

Czasami jeden zamek nie wystarczy do właściwego zabezpieczenia pomieszczeń. Wtedy przychodzą z pomocą zamki nawierzchniowe lub zamki sztabowe,zwane inaczej zamkiem górnym. W naszej ofercie mamy również zamki antypaniczne. W grupie produktów specjalistycznych Klientom możemy zaproponować zamki do drzwi ppoż. czy samo ryglujące. Warto pamiętać, że zastosowanie w drzwiach wejściowych dwóch typów zamków – czyli zamka głównego i zamka specjalnego gwarantuje większe bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed włamaniem.

Perfekcyjne usługi – zawsze na czas

Pogotowie zamkowe w Nadarzynie realizuje pełną gamę wszelkiego rodzaju usług ślusarskich. Wśród nich znajduje się naprawa zamków. Realizujemy też specjalistyczne zlecenia – awaryjne otwieranie mieszkań to usługa bardzo popularna wśród naszych Klientów. Coraz więcej osób zgłasza się do nas także z prośbą o otwarcie zatrzaśniętych drzwi w aucie – oferujemy  bezpieczne, awaryjne otwieranie samochodów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji o każdej porze – pracujemy przez 24 godziny na dobę. Zadzwoń, kiedy potrzebujesz pomocy doświadczonego ślusarza!

Kontakt – 784-799-733.

Call Now Button