Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Jaki elektroniczny zamek do drzwi wybrać?

Jaki elektroniczny zamek do drzwi wybrać

Kiedy chcemy kupić elektroniczny zamek do drzwi, zadanie może być trudniejsze, niż początkowo zakładaliśmy. Rynek oferuje wiele różnorodnych modeli od znanych i renomowanych producentów zamków, więc każdy z nich wydaje się dobrym wyborem. Należy jednak mieć na uwadze, że najważniejsze różnice pomiędzy elektronicznymi zamkami różnych marek widoczne są w ich jakości oraz poziomie bezpieczeństwa. Tu znajdziesz listę czterech sprawdzonych modeli, które warto rozważyć przy zakupie zamków elektronicznych. Są to produkty firmy ENTR, CLIQ GO, Salto KS iSimonsVoss.

Jak właściwie wybrać zamek elektroniczny do swojego domu?

Już od dawna wiadomo, że właściwe zamki do drzwi stanowią skuteczne zabezpieczenie przed niepowołanymi gośćmi lub włamywaczami. Z tego względu wybór zamków do drzwi musi być przemyślany – w przypadku pytań lub wątpliwości warto skontaktować się z profesjonalnymi ślusarzami z działającego 7 dni w tygodniu Pogotowia zamkowego Warszawa. Doświadczeni fachowcy z pewnością zwrócą uwagę na najbardziej nowoczesne zabezpieczenie, jakim są zamki elektroniczne do drzwi. Zapewniają one bardzo wysoki poziom ochrony, a o jakości najlepszych modeli mówią nadane im certyfikaty i atesty.

Dlaczego warto zlecić montaż zamków elektronicznych?

Wspomniane bezpieczeństwo to największa, ale niejedyna zaleta polecanych zamków elektronicznych. Oznaczają one także bardzo dużą wygodę podczas codziennego korzystania. Zamek elektroniczny daje możliwość otwierania drzwi aż na 5 różnych sposobów. Możemy do tego użyć odcisku palca, swojego telefonu, pilota, karty zbliżeniowej, a także tradycyjnego kodu. Najlepsi ślusarze z Warszawy polecają czterech producentów zamków elektronicznych. Za najbardziej niezawodne uważane są zamki ENTR, zamki CLIQ GO, a także zamki Simons Voss i zamki Salto KS. Jeśli zależy Ci na przetestowanych produktach, które mają zaawansowaną technologię, na pewno warto zapoznać się z tymi markami. W razie potrzeby profesjonalni ślusarze z Warszawy, którzy pracują w Pogotowiu zamkowym, doradzą i zajmą się montażem zamków 7 dni w tygodniu. Numer kontaktowy: 784-799-733

Call Now Button