Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Zamek antywłamaniowy Gerda do drzwi

Zamek antywłamaniowy Gerda do drzwi

Jednymi z najpopularniejszych zamków do drzwi, które już od wielu lat królują w branży zabezpieczeń do mieszkań i firm, należą zamki Gerda. Najbardziej rozpoznawalny producent zamków na rynku – firma Gerda dostarcza wyroby, które posiada prawie każdy z nas. Renoma tych zamków do drzwi wynika z bardzo wysokiej jakości, która gwarantuje, że wybierając zamek Gerda uzyskamy trwałą i niezawodną ochronę na wiele kolejnych lat.

Jak wybrać idealne zamki do drzwi?

Przy wyborze solidnych zamków do drzwi powinniśmy sugerować się ich przeznaczeniem, tj. miejscem, w którym ma być przeprowadzony montaż zamków. Na rynku usług ślusarskich dostaniemy wiele modeli w różnych wielkościach, które spełniają potrzeby każdego klienta. W niezwykle szerokiej ofercie zamków do drzwi w Warszawie warto zwrócić w szczególności uwagę na zamki do drzwi Gerda, jak również zamek do drzwi Keso.

Zamki antywłamaniowe Gerda RIM 6000 S

Czy wiesz, dlaczego zamek do drzwi Gerda RIM 6000 S stanowi tak popularny sposób zabezpieczenia mieszkania? Na renomę tego modelu, który montuje się w drzwiach antywłamaniowych Gerda Star S, wpływa bardzo wysoka jakość materiałów, z których został wykonany, oraz wyjątkowo duża odporność. Mogłoby się wydawać, że zamek Gerda RIM 6000 S jest idealny i pewnie by tak było, gdyby nie długi klucz, który stanowił jego mankament i nie był kompatybilny z innymi systemami wkładek euro. Branża zabezpieczeń z profesjonalnymi ślusarzami z Warszawy na czele znalazła jednak rozwiązanie. Jest nim wybór najlepszego zamiennika, czyli zamka do drzwi Keso RIM 6000 S szwajcarskiej produkcji. W przeciwieństwie do zamka Gerda ma on niewielki obrotowy klucz. Zamek Keso posiada też zabezpieczenie Omega2 z przyznanym patentem, które ochrania przed dorabianiem klucza przez niewłaściwe osoby.

Zamki nawierzchniowe oraz zamki wpuszczane Gerda

Zamki do drzwi Gerda cały czas cieszą się dużą popularnością, a oprócz wspomnianego modelu producent oferuje także wiele innych rodzajów. Najczęściej wybieranymi są zamki wpuszczane, a także zamki nawierzchniowe Gerda, które stanowią estetyczny i niezawodny sposób na bezpieczeństwo we własnym domu. Jeżeli zastanawiasz się, który zamek do drzwi będzie dla Ciebie idealny, skontaktuj się z doświadczonymi ślusarzami z Pogotowia zamkowego w Warszawie. Oferujemy pomoc 7 dni w tygodniu – tel.: 784-799-733

Call Now Button