Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Ile kosztuje wymiana zamka?

ile kosztuje wymiana zamka

Wymiana zamka w drzwiach może wynikać z wielu przyczyn. Może być podyktowana potrzebą bezpieczeństwa, zmianą uszkodzonego elementu lub wymianą drzwi na nowsze i lepsze. W takich wypadkach pomocny może okazać się profesjonalny ślusarz, który sprawnie wykona montaż, a także dobierze odpowiedni zamek do konkretnych drzwi. Cena takiej usługi wcale nie jest wysoka, a zyski wypływające z zatrudnienia fachowca są nieocenione.

Wymiana zamków na własną rękę – czy warto?

Wiele osób decydując się na zmianę zamka do drzwi, rezygnuje z pomocy specjalistów. Jest to związane nie tylko z oszczędnością, ale także błędnym poczuciem, że wymiana zamków jest prostym zadaniem. Niestety, prawidłowy montaż zamków wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Nieocenione okazuje się także doświadczenie, które pozwala na dobranie najlepszego produktu, doskonale współgrającego z danymi drzwiami. Pogotowie zamkowe świadczy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie, a ceny wymiany zamków są naprawdę atrakcyjne.

Ile będzie kosztować wymiana zamka?

Koszty, na jakie warto nastawić się podczas wymiany zamka, są zróżnicowane. Zależą one od kilku czynników. Przede wszystkim, decydujący jest rodzaj zamka do drzwi, jego jakość oraz zaawansowanie technologiczne. Cena montażu zamków może zaczynać się od 200 złotych, a w jej skład wchodzi zarówno robocizna, jak i koszt zakupu zamka. Pogotowie ślusarskie w swojej ofercie zawiera wiele różnorodnych typów zamków do drzwi, dlatego też koszt wymiany może pójść w górę podczas wyboru bardziej rozbudowanego modelu. Oczywiście można zdecydować się na samodzielny montaż zamka. W takim wypadku koszt wymiany może zaczynać się od 70 zł i stanowić jedynie cenę zamków do drzwi.

Ślusarz – gwarancja bezpieczeństwa

Samodzielna wymiana zamka może wydawać się bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, lecz nie zawsze tak jest. Niewłaściwie zamontowany zamek do drzwi może nie tylko uszkodzić drzwi, ale także być niefunkcjonalny. Zniszczenie materiału generuje dodatkowe koszty, a obniżenie skuteczności przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników. Dobry ślusarz wcale nie musi być drogi. Zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę jakość świadczonych usług ślusarskich, a także gwarancję wysokich standardów i ekspresowy czas wykonania zlecenia. Wystarczy zadzwonić do Pogotowia zamkowego i umówić się na konkretny termin. Ceny zaczynają się od 200 złotych i zawierają w sobie nie tylko wyspecjalizowane usługi montażu, ale także wysokiej klasy mechanizm, który posłuży latami i będzie efektywnie wypełniał stawiane przed nim zadania.

Call Now Button