Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Warszawa Ursynów

Naprawa zamków Warszawa UrsynówZepsuty zamek może okazać się naprawdę dużym problemem i przyczyną stresu. Nie warto się denerwować, ponieważ na terenie Ursynowa pracują ślusarze, którzy profesjonalnie naprawiają zamki uszkodzone mechanicznie w różny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą nie tylko naprawy zamków, ale i awaryjnego otwierania drzwi czy montażu nowych zamków. Wymienione usługi często towarzyszą naprawie zamków.

Zamek naszego mieszkania czy samochodu narażony jest codziennie na uszkodzenia. Wynikają one z trzaskania drzwiami, nieuważnych prób otworzenia go czy też ze względu na szarpanie i gwałtowne, usilne otwieranie drzwi. Na stan zamka ma także wpływ sposób eksploatacji naszych kluczy – często nosimy je wśród wielu ciężkich i twardych przedmiotów (książek, szklanych butelek), wielokrotnie zdarza się nam upuścić klucze. O ile wydaje się nam, że klucz został wykonany z dobrej jakości materiałów, o tyle wielokrotne jego niewłaściwe eksploatowanie może przyczynić się do złego odkształcania. Zrzucanie kluczy z dużych wysokości i otwieranie kluczami butelek z kapslem to kolejne, najczęściej spotykane przyczyny zepsucia się kluczy. Warto wiedzieć o tym, co jest powodem awarii i zapobiegać takim sytuacjom, aby cieszyć się żywotnością zestawu zamek + klucz jak najdłużej. Jeżeli jednak spotka nas nieprzyjemna sytuacja związana z awarią zamka lub klucza, warto skorzystać z fachowej porady profesjonalistów.

Naprawa zamków, w zależności od źródła problemu, może trwać od kilku do nawet kilkudziesięciu minut. Niezależnie jednak od powodu, dla którego Państwa zamek przestał działać, nasi ślusarze rozwiążą problem oferując najbardziej korzystne dla Państwa rozwiązanie. Zrobią to także w najkrótszym możliwym czasie.

Nasi ślusarze to ekipa wykształconych, kulturalnych pracowników. Z przyjemnością pomogą Państwu zdecydować się, które rozwiązanie awarii będzie najodpowiedniejsze (naprawiać czy wstawiać nowy zamek), kompleksowo zajmą się także awaryjnym otwieraniem drzwi czy naprawą zamków po próbie włamania. Działamy zgodnie z licencją policyjną, która uprawnia nas do działań związanych z otwieraniem zamków w sposób awaryjny.

Z usługi naprawy zamków korzystają zarówno prywatni klienci, mający problem z dostaniem się do mieszkania czy z otworzeniem samochodu, jak i właściciele firm, którym zależy na bezpieczeństwie pracowników. Oferujemy pełny, kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamków najpopularniejszych firm. Służymy również radą w momencie, gdy chcą Państwo przedłużyć żywotność zamków lub planują założyć system zabezpieczeń.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów
montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Wybierając nas, wybierają Państwo zaufanie, wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że możemy Państwu pomóc w każdej sytuacji.

Zapraszamy do kontaktu 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button