Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Pogotowie ślusarskie Warszawa Ochota

Pogotowie ślusarskie Warszawa OchotaUsługi ślusarskie – czym się kierować przy wyborze?
Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Ochota to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem. Usługi ślusarskie w naszym wykonaniu cechuje najwyższy poziom jakości. Dzięki rozwojowi i szkoleniom naszych pracowników wyznaczamy standardy innym firmom. Nie ma zamka, którego nie otworzymy, nie naprawimy lub nie wymienimy.

Usługi świadczymy przez całą dobę

Pracujemy w systemie, który nazywamy pogotowiem ślusarskim: jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 24 godziny na dobę. W przypadkach awarii jesteśmy na miejscu najszybciej jak to możliwe. Okres oczekiwania na pomoc jest minimalny. Pracujemy cały rok, także w dni wolne i święta. Dlatego nasi klienci wiedzą, że nie muszą się martwić w przypadku awarii.

Jakość naszych usług  zapewnia nam również nowoczesny sprzęt jaki mają w swoim ekwipunku nasi technicy. Dzięki profesjonalnym narzędziom jesteśmy wstanie wykonać naszą pracę precyzyjnie, dokładnie i bezszkodowo. Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział w Ochocie to najlepszy wybór.

Usługi ślusarskie – zakres prac

Nasze Pogotowie zamkowe w Warszawie oddział Ochota obejmuje wszystkie usługi awaryjnego otwierania, jak również standardowe usługi ślusarskie:

–   awaryjne otwieranie drzwi – otworzymy każdy zamek. Ślusarstwo w naszym wykonaniu oznacza zapewnienie najwyższych standardów obsługi.
–   awaryjne otwieranie samochodów – nie ma samochodu, którego nie otworzą nasi technicy. Naszym ważnym atutem jest ich bezszkodowe otwieranie.
–   naprawa zamków – naprawimy każdy zamek. Pomożemy także podjąć decyzję o ewentualnej wymianie.
–   wymiana i montaż zamków – standardowa usługa ślusarska. Umawiana na dogodny dla klienta termin lub, w razie potrzeby, dostępna od zaraz.

Pogotowie ślusarskie w naszym wykonaniu to jakość, precyzja i szybkość działania. Dostępni jesteśmy przez 24 godziny na dobę.
Masz problem? Dzwoń od razu!

Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Ochota dyżuruje pod numerem telefonu : 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ursynów
Mokotów
Wilanów

 

Call Now Button