Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Usługi ślusarskie Warszawa Bielany

Usługi ślusarskie Warszawa BielanyJeżeli szukają Państwo fachowego i profesjonalnego pogotowia ślusarskiego na Bielanach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pogotowie Ślusarskie Bielany to sztab ekspertów z zakresu ślusarstwa i zabezpieczeń, który z pewnością sprosta nawet największym wymaganiom. Zatrudniamy wyłącznie fachowców, którzy nie tylko lubią swoją pracę, ale i posiadają ogromną wiedzę z zakresu ślusarstwa. Dbamy o standard obsługi klienta, chcemy bowiem, aby klienci nie tylko byli zadowoleni z rozwiązanego problemu, ale i z naszego podejścia do świadczonych przez nas usług. Nieustannie kształcimy się, zdobywając wiedzę na temat nowoczesnych technologii, które odnajdują miejsce także i w branży, którą już od lat godnie reprezentujemy. Jeżeli więc spotkają się Państwo z problemem dotyczącym zamków – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Pogotowie Ślusarskie Bielany!

Świadczymy takie usługi jak: awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów i samochodów w oparciu o licencję policyjną uprawniającą nas do awaryjnego otwierania zamków w sposób awaryjny, montaż, wymiana i naprawa zamków, dorabianie kluczy i wiele, wiele więcej. Zajmujemy się konsultingiem i doradztwem w zakresie ślusarstwa i bezpieczeństwa, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jako firma pracująca w branży ślusarskiej od wielu lat wspieramy i promujemy solidne marki. Dlatego właśnie jesteśmy przedstawicielami szwajcarskiej firmy KESO na Polskę – jesteśmy jedynym certyfikowanym dystrybutorem tej marki. Firma KESO to producent wysokiej jakości produktów, które są popularne w całej Europie ze względu na wysoką jakość wykonania i wykorzystanie najnowszych technologii w dziedzinie zabezpieczeń pomieszczeń.

Nasze usługi świadczymy całodobowo. Chcemy bowiem zawsze odpowiadać na potrzeby naszych klientów, którzy często potrzebują pomocy ślusarza natychmiast, a ich problem nie może czekać. Rozumiemy doskonale specyfikę usług ślusarskich i właśnie dlatego ograniczamy czas oczekiwania na specjalistę do minimum. Usługi ślusarskie na Bielanach to szybki dojazd i wysoka jakość usług: wysyłamy naszego pracownika natychmiast po otrzymaniu informacji o awarii, którą klienci zgłaszają na specjalną infolinię.

Naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby doświadczenie z nami było przez Państwa dobrze wspominane.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
montaż i wymiana zamków
naprawa zamków
ślusarstwo

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzają nas Państwo za każdym razem wybierając nasze usługi.

Zapraszamy do kontaktu 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button