Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Warszawa Bielany

Naprawa zamków Warszawa BielanyW momencie, gdy zamek przestaje pełnić swoją główną funkcję, jaką jest zabezpieczanie mieszkań przed niepożądanymi gośćmi, warto pomyśleć o naprawie zamka.

Usługa naprawy zamków bardzo często związana jest z nieprawidłowym użytkowaniem mechanizmów zabezpieczających. Szarpanie, trzaskanie i gwałtowne próby otwarcia mogą się skończyć właśnie taką awarią. Podobnie, nieprawidłowe przechowywanie kluczy, rzucanie nimi czy też otwieranie butelek kluczami sprawi, że klucze zaczną się odkształcać, a co z tym idzie coraz mniej sprawnie funkcjonować. Dlatego warto pomyśleć o prawidłowej eksploatacji zarówno zamków, jak i kluczy. Warto co kilka miesięcy smarować zamek preparatem konserwującym, drzwi otwierać i zamykać delikatnie oraz pamiętać o codziennym, prawidłowym przechowywaniu kluczy – tyczy się to również kluczy samochodowych.

Postaw na sprawdzonych ślusarzy

Naprawa zamków to przede wszystkim prawidłowa diagnoza problemu. Nasi klienci często potrzebują zdiagnozować problem podczas innych usług – takich jak na przykład awaryjne otwieranie drzwi mieszkań. Naprawa będzie skuteczna tylko wtedy, gdy likwiduje się prawdziwą przyczynę nieprawidłowości w działaniu zamka.

Ekipa ślusarzy, która u nas pracuje to ludzie wykształceni, lubiący swoją pracę. Eksperci w swoim fachu zawsze znajdują rozwiązanie problemu. Zawsze służą radą, chętnie pomogą Państwu w wyborze nowego zamka czy zaplanowania rozkładu systemu alarmowego czy zabezpieczeń.

Serwis zamków 24/7

Usługę naprawy zamków oferujemy Państwu całodobowo. Aby nie pozostawiać Państwa z problemem związanym z awariami, jesteśmy gotowi wyruszyć do Państwa w przeciągu kilku minut od zgłoszenia problemu. Pracujemy na terenie całych Bielan, również w święta. Dojazd do klienta jest bezpłatny, klient nie poniesie kosztów za przybycie ślusarza.

Oferujemy także bardzo okazyjne ceny, które są niezwykle konkurencyjne. Jesteśmy niezawodni i proponujemy niski koszt usługi wykonanej na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi naprawy zamków. Każdą, nawet najdrobniejszą usługę wykonujemy z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Naprawa zamków na Bielanach to tylko jedna z usług, którą oferujemy. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług, pytania zaś prosimy kierować na nasz adres e-mailowy albo pod numer telefonu. Chętnie rozwiejemy Państwa wątpliwości.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
montaż i wymiana zamków
awaryjne otwieranie samochodów
ślusarstwo

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy solidnego ślusarza pracującego na terenie warszawskich Bielan.

Wybierając nas, wybierają Państwo bezpieczeństwo 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button