Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Bielany

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa BielanyAwaryjne otwieranie drzwi samochodów to usługa często wybierana przez kierowców, którzy z powodu niedziałającego zamka czy stacyjki nie mogą ruszyć z parkingu. Częstym powodem awaryjnego otwierania drzwi samochodów jest nieuważne zatrzaśnięcie kluczyków w stacyjce czy też w bagażniku. Dzięki pogotowiu ślusarskiemu będą Państwo w stanie szybko zlikwidować problem związany z zatrzaśnięciem kluczy, co przyspieszy przerwaną przez przykre wydarzenie podróż.

Nie tylko otwieramy zamki w autach

Kolejnym powodem, z którego nasi ślusarze wzywani są do awaryjnego otwierania drzwi samochodów, jest awaria baterii w kluczyku. Ciężko czasem dostać baterię w pobliskim sklepie, a nasz ślusarz wyjeżdżając do klienta wyposażony jest w wiele narzędzi praktycznego użytku. Zajmujemy się także naprawą i kopiowaniem kluczy do samochodów posiadających mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem – kluczyków z immobilizerem.

Jako pogotowie ślusarskie zajmujemy się od lat awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów, pracujemy na modelach popularnych marek takich jak Audi, Opel czy Fiat. W swojej karierze mieliśmy do czynienia również z mniej popularnymi markami samochodów – jesteśmy wiec pewni, że będziemy w stanie pomóc każdemu, kto zwróci się do nas w potrzebie.

Zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie? Zadzwoń

Zatrzaśnięcie kluczyka w aucie czy ogólnie mówiąc – sytuacja, gdy nie możemy dostać się do naszego auta, może przydarzyć się każdemu, o każdej porze dnia. Wiemy, że tego typu awaria nie może czekać, dlatego zdecydowaliśmy się pracować całodobowo. Niezależnie od godziny nasi konsultanci czekają na zgłoszenia i natychmiastowo wysyłają ślusarza pod podany przez Państwa adres. Dzięki całodobowej dostępności mamy pewność, że pomożemy każdemu z naszych klientów nie zostawiając go z niewygodną sytuacją.

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu to czynność wymagająca niezwykłej precyzji i dokładności. Podczas wykonywania usługi należy przede wszystkim stwierdzić, co jest powodem zatrzaśnięcia się zamka, a następnie go usunąć. Eksperci doświadczeni w tego typu zleceniach doskonale wiedzą, że awaryjne otwieranie drzwi samochodu nie powinno wpłynąć na działanie zamka – powinno być przeprowadzone w sposób delikatny i niezwykle precyzyjny, aby pomóc dostać się klientowi do samochodu bez ryzyka uszkodzeń zamka czy możliwości porysowania karoserii.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
montaż i wymiana zamków
naprawa zamków
ślusarstwo

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy solidnego ślusarza pracującego na terenie warszawskich Bielan.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług – 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button