Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Warszawa Bielany

Montaż i wymiana zamków Warszawa BielanyMontaż i wymiana zamków to jedna z tych usług, która wybierana jest najczęściej przez naszych klientów. Choć zamki można kupić wszędzie, ich zamontowanie może sprawiać problem – nie każdy bowiem jest ekspertem w tematyce ślusarstwa i ma prawo nie posiadać wiedzy, w jaki sposób dobrze założyć zamek w drzwiach. Nasze pogotowie ślusarskie Bielany oferuje usługę profesjonalnego montażu i wymiany zamków. Zainstalujemy zamek w taki sposób, że będzie służył dla Twojego bezpieczeństwa przez wiele lat.

Doradzamy jaki zamek będzie pasował do Państwa drzwi

W ramach usługi montażu i wymiany zamków oferujemy fachową pomoc już przy wyborze zamku. Jeżeli nie są Państwo zdecydowani, jaki zamek najlepiej będzie odpowiadał Państwu potrzebom, nasz ślusarz przygotuje wybór wielu modeli przedstawiając zalety każdego z nich. Propozycje będą dobre według Państwa potrzeb i finansów, które zamierzają Państwo przeznaczyć na ten cel.

Doradzimy Państwu nie tylko jaki zamek wybrać, ale przedstawimy różne modele drzwi antywłamaniowych i rozwiązań zabezpieczających Państwa mienie. Współpracujemy ze szwajcarską firmą KESO oferującą technologiczne rozwiązania w swoich produktach. Klucze KESO posiadają nakładki kodowe, co pozwala dowolnie modyfikować dostęp do zamka wybranych kluczy. Rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością także i ze względu na fakt, że w przypadku zagubienia klucza kodowego wystarczy go rozkodować – nie jest konieczna interwencja ślusarza, który zazwyczaj po zagubieniu kluczy dokonuje instalacji zupełnie nowego mechanizmu.

Wymienimy, zamontujemy najlepszy zamek

Kolejnym krokiem montażu jest deinstalacja zamka, który jest wysłużony i przygotowanie drzwi do instalacji. Po ukończonym przygotowaniu nasz ślusarz wymienia klucz. Mogą być Państwo pewni, że montaż i wymiana zamków w naszym wykonaniu jest wykonana najszybciej, jak to możliwe.

Działamy całodobowo ze względu na potrzeby rynku. Niejednokrotnie pomagaliśmy osobom, które potrzebowały pomocy ślusarza w środku nocy czy w dzień świąteczny. Wiemy, że nasza pomoc może okazać się kluczowa w ważnych momentach dla naszych Klientów. Posiadamy certyfikaty ślusarskie, które upoważniają nas do świadczenia tego typu usług oraz licencję policji.

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję najlepiej wykonanej usługi. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy zadowoleni z naszych usług wracają za każdym razem, gdy potrzebują pomocy ślusarza. Oferujemy konkurencyjne ceny i bardzo dobrą obsługę klienta. Nasi ślusarze to dobrze wykształceni w swoim fachu specjaliści, którzy z pewnością pomogą Państwu w montażu zamków i drzwi antywłamaniowych.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów
naprawa zamków
ślusarstwo

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy solidnego ślusarza pracującego na terenie warszawskich Bielan.

Zapraszamy do kontaktu – 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button