Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Warszawa Tarchomin

Montaż i wymiana zamków Warszawa TarchominPogotowie ślusarskie Warszawa Tarchomin specjalizuje się w wielu usługach ślusarskich. Jednym ze standardowych zleceń, z jakimi zatrudnieni w firmie ślusarze radzą sobie na co dzień, jest wymiana zamków.

Cieszymy się zaufaniem klientów

W zakresie montowania zamków cieszymy się zaufaniem wielu klientów, zarówno osób prywatnych, jak i firm i instytucji publicznych. Zawsze chętnie służymy Państwu doradztwem w zakresie doboru najbardziej optymalnego rozwiązania zabezpieczenia danego pomieszczenia. Wiemy także, że nie każdy musi posiadać wiedzę, jaki zamek powinni dobrać, aby odpowiadał do modelu drzwi, dlatego w trakcie wykonywania usługi montażu zamków dajemy możliwość zakupu w korzystnej cenie jednego spośród szerokiej gamy mechanizmów, jakie posiadają przy sobie nasi pracownicy. Zamki, które mamy w ofercie to produkty renomowanych producentów takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Ikon, Salto oraz wiele innych. Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą Państwo tracić cennego czasu na poszukiwanie właściwego urządzenia w sklepach.

Odpowiedni fachowcy na odpowiednim miejscu

Siłą naszej firmy są pracownicy. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów na rynku, odznaczających się wiedzą i solidnym, zawodowym doświadczeniem. Ponadto, dajemy im szansę na poszerzanie wiedzy o nowości z zakresu zamków i zabezpieczeń poprzez zapewnianie uczestnictwa w branżowych szkoleniach. Obeznani w najnowszych rozwiązaniach technologicznych ślusarze z Pogotowia zamkowego Warszawa Tarchomin zamontują dla Państwa każdy rodzaj zamka – poczynając od klasycznych, na wykorzystujących innowacje kończąc.

Na życzenie klienta zajmiemy się zakładaniem zamków o każdej porze dnia i nocy. Jeśli potrzeba wymiany zamków nastąpi o nietypowej porze, zadzwoń: 784-799-733 – na pewno podejmiemy się takiego zlecenia! Oferujemy także możliwość umówienia się z wyprzedzeniem na wybraną godzinę. Gwarantujemy, że ślusarz zjawi się punktualnie i przeprowadzi zlecenie w krótkim czasie, przy jednoczesnej dbałości o najwyższą jakość wykonania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – na pewno nie będziesz rozczarowany!

 

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów
naprawa zamków
ślusarstwo

 

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button