Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i Wymiana zamków Warszawa Targówek

Montaż i Wymiana zamków Warszawa TargówekMontujemy i wymieniamy zamki

Zajmujemy się montażem i wymianą zamków na nowe. Wezwij ślusarza, gdy okaże się, że posiadany przez Państwa zamek nie działa tak sprawnie jak do niedawna. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego trzeba dokładnie sprawdzać czy zamek spełnia swoje podstawowe funkcje – zabezpieczające mienie. Jeśli zamek zacina się, koniecznie skontaktujcie się z pogotowiem zamkowym na Targówku.
Ślusarz przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres, dokładnie sprawdzi zamek i podejmie najlepszą dla Państwa decyzję. Jeśli zajdzie taka konieczność, zaproponuje wymianę zamka.
Wymiana zamków na Targówku to nasza codzienna praca. Zajmujemy się również montażem zamków w tej dzielnicy Warszawy – na Targówku.

Zakładanie zamków na Targówku to także czynność, jaką wykonujemy nagminnie. Warto w tym zakresie skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.
Montowanie zamków to kolejne zadanie, do którego podchodzimy z wielkim zaangażowanie. Zamki Gerda, zamki Mottura i zamki Dierre – to systemy zamkowe, jakie posiadamy w stałej ofercie firmy. Polecamy swoje dobry, światowej klasy sprzęt i nasze doskonałe usługi!

Specjaliści od zamków

Pogotowie zamkowe na Targówku zatrudnia najlepszych ślusarzy na rynku. Wciąż jednak doszkalamy swoje umiejętności zawodowe, by móc pomagać Państwu w usuwaniu awarii zamków każdego typu. Wierzymy, że wiedza powinna być podstawą naszych działań, a znajomość nowinek technicznych ułatwi nam pracę przy montażu i wymianie zamków. Do wykonywanej pracy podchodzimy rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o dobro, bezpieczeństwo i własność naszych Klientów. Polecamy się do awarii zamków oraz awaryjnych otwarć drzwi, mieszkań i samochodów. Posiadamy rozległą wiedzę, dlatego śmiało można nam zaufać – tak wymienimy i zamontujemy zamek, że nie dostrzegą Państwo najmniejszej rysy na lakierze swojego samochodu, czy na stolarce drzwiowej własnego domu i mieszkania.

Jesteśmy dyspozycyjni

Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Można do nas zadzwonić nawet po godzinie 22, odbierzemy połączenie i przyjedziemy pod wskazany adres. Usuniemy awarię zamka – o każdej porze dnia i nocy. Telefon do nas 784-799-733

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów
naprawa zamków
usługi ślusarskie

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button