Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Warszawa Ursynów

Montaż i Wymiana zamków Warszawa UrsynówWymiana zamków często następuje po awarii zamka, który od kilku dni czy tygodni sprawiał trudności przy otwieraniu czy zamykaniu drzwi. Często montaż nowego zamka towarzyszy instalacji nowych, dobrych drzwi antywłamaniowych. Niezależnie od przyczyny, która motywuje Państwa do wymiany zamka, należy przeprowadzić ją fachowo i profesjonalnie. Taką gwarancję daje Państwu skorzystanie z naszych usług ślusarskich, które świadczymy już od wielu lat. Jako pogotowie ślusarskie wymieniliśmy już setki zamków na nowe – zdecydowana większość z nich pełni swoją funkcję do dziś.

Pierwszym krokiem do montażu dobrego zamka jest jego wybór. Zamki obecnie można kupić wszędzie w wielu punktach na Ursynowie. Jeżeli nie dokonali Państwu jeszcze zakupu zamka, nasz ślusarz może pomóc w dobraniu odpowiedniego mechanizmu, który odpowiadał będzie Państwa potrzebom. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie powierzchni, na której instalowany będzie zamek. Jeżeli jest to wymiana zamków, nasz ślusarz najpierw dokona demontażu zamka, a następnie przygotuje drzwi do założenia nowego. Czynności te muszą być wykonywane z należytą ostrożnością – wyjęcie zamka w sposób nieuważny czy nadmierne przygotowanie powierzchni wiąże się z uszkodzeniem powierzchni drzwi.

Następnie ślusarz instaluje zamek, umieszczając jego mechanizm w odpowiednim miejscu. Instalacja kończy się testem czy klucz dobrze otwiera zamek, sam mechanizm zaś powinien pozostać nieruchomy podczas czynności otwierania drzwi. Wymiana zamków przeprowadzona w sposób profesjonalny nie trwa długo, co powinno ucieszyć osoby, które borykają się z remontem lub budową domu i przyzwyczajone są do długiego okresu robocizny. Nasi ślusarze wykonują swoją pracę nie tylko dokładnie, ale i jak najszybciej.

Nasi ślusarze przygotowując ofertę nowych zamków do Państwa mieszkania kierują się Państwa potrzebami i przeznaczonym na ten cel budżetem. Oferujemy zamki wyłącznie oryginalne, pochodzące od popularnych producentów słynące z wysokiej jakości wykonania. Przedstawimy Państwu nie tylko klasyczne i sprawdzone rozwiązania, takie które oferuje między innymi Gerda, producent drzwi antywłamaniowych i zamków zabezpieczających, ale objaśnimy Państwu działanie nowoczesnych narzędzi zabezpieczających, takich jak klucze kodowe KESO. Cieszą się one bowiem popularnością wśród przedsiębiorstw i coraz częściej wśród osób prywatnych ze względu na wysoką jakość wykonania i nowoczesny sposób zabezpieczeń. Klucz kodowy możemy zakodować w taki sposób, że otwierać on będzie zamek w wybranych godzinach – co przydatne jest np. kiedy zatrudniają Państwo pomoc domową. Klucze KESO można rozkodować w momencie zgubienia go, nie przejmując się ewentualnymi skutkami zgubienia klucza jak np. włamanie.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów

naprawa zamków
ślusarstwo

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem ślusarskim na Ursynowie – 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Mokotów
Wilanów

Call Now Button