Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Warszawa Centrum

Montaż i wymiana zamków Warszawa CentrumUsługi ślusarskie powinny zainteresować każdego, kto właśnie zakupił nowe mieszkanie bądź właśnie buduje dom. Już od początku posiadania nowego gniazdka warto zadbać o jego bezpieczeństwo wybierając odpowiednie zamki i zabezpieczenia, które zainstalowane będą w prawidłowy sposób – bowiem tylko wtedy będą chroniły w sposób, w jaki powinny, czyli SKUTECZNIE. Zachęcamy więc do skorzystania z usługi montażu i wymiany zamków, którą oferujemy na terenie Warszawy Centrum.
 
Kupując nowy zamek często nie zastanawiamy się nad tym, jakie rodzaje znajdziemy na rynku ślusarskim lub czy wybrany przez nasz model odpowiada naszym potrzebom. Kupujemy zamki raczej „w ciemno”, trochę intuicyjnie. Jeżeli mają Państwo problem z zakupem zamka, nasi ślusarze chętnie pomogą przy wyborze odpowiedniego, który idealnie dopasuje się do Państwa potrzeb. Nasz pracownik znając doskonale rynek przedstawi najlepsze rozwiązania, a następnie zainstaluje wybrany zamek w profesjonalny sposób.

Pracujemy z produktami branży Gerda i Mottura, a jako jedyna firma ślusarska w Polsce zajmujemy się przedstawicielstwem szwajcarskiej firmy KESO słynącej z nowoczesnych zamków kodowych. Zamki te słyną z niesamowitej jakości wykonania i z kluczy z tzw. wkładkami kodowymi, które pozwalają spersonalizować i dobrać poziom dostępu do danego pomieszczenia. Technologia ta przyjęła się wśród hotelarzy i restauratorów, lecz ostatnio spotyka się z coraz lepszym przyjęciem wśród osób prywatnym, które np. korzystają z usług firm sprzątających.

Zajmujemy się pełnym montażem i wymianą zamków, jak i konsultingiem w tej dziedzinie. Jeśli planują Państwo wprowadzić nowy system zabezpieczeń czy też potrzebują Państwo porady w zakresie bezpieczeństwa swojej posesji serdecznie zapraszamy do kontaktu. Usługę wymiany zamków mogą Państwo zamówić na wybraną godzinę, mogą też Państwo poprosić o usługę „od ręki” – działamy przez całą dobę, przez cały tydzień. Dojazd na terenie Warszawa Centrum jest oczywiście bezpłatny, klient nie ponosi za to żadnych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, posiadającą wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, w której każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, jesteśmy dla klienta i jego bezpieczeństwa. Zamawiając nasze usługi mają Państwo gwarancję dobrego wykonania i wysokiej jakości usługi.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów

naprawa zamków
ślusarstwo

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki KONTAKT lub pod numerem 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button