Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Warszawa Centrum

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Warszawa CentrumZacięcie zamka lub jego całkowita awaria może przytrafić się każdemu i zepsuć humor oraz pokrzyżować plany. W takim przypadku warto zadzwonić po pogotowie ślusarskie z Centrum Warszawy, które przybędzie na miejsce awarii w przeciągu kilku chwil od zgłoszenia i kompleksowo wykona usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkania czy domu.

Kluczem do awaryjnego otworzenia drzwi mieszkania w sposób bezinwazyjny  jest prawidła ocena problemu. Ślusarz ocenia co było przyczyną awarii zamka dokładnie oglądając mechanizm i klucze. Pomocna jest także rozmowa z klientem, podczas której ślusarz dowiaduje się o wcześniejszych problemach z zamkiem i częstości używania danego zamka. Następnie przystępuje do czynności nazwanej właśnie awaryjnym otwieraniem zamka. Za pomocą narzędzi otwierany jest delikatny mechanizm zamka. Po otworzeniu drzwi ślusarz może zaproponować dorobienie kopii klucza, jeśli został on zgubiony. Jeżeli zatrzaśnięty zamek spowodowany był np. awarią systemu zabezpieczeń, ślusarz może zaproponować montaż i wymianę nowego zamka czy też naprawę – w zależności od tego, czy naprawa zamka będzie rentowna i nie będzie wpływała na jego funkcjonalność.

Pogotowie ślusarskie Warszawa Śródmieście to firma, której podstawą działania jest bezpieczeństwo klientów. Działamy na podstawie licencji policyjnej, dzięki temu jesteśmy uprawnieni do otwierania zamków awaryjnie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, ponieważ nie chcemy współuczestniczyć w próbach włamania.

Nasi pracownicy to ekipa wykształconych ślusarzy, którzy od lat zajmują się awaryjnym otwieraniem drzwi. Profesjonalizm naszych specjalistów umożliwia bezinwazyjne otworzenie każdego zamka. Brak profesjonalizmu podczas otwierania zamków może okazać się zgubny – w prosty sposób można bowiem zniszczyć powierzchnię i mechanizm zamka. Dlatego warto zaufać doświadczonym ekspertom.

Usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkań świadczymy całodobowo, szybko i dokładnie. Oferujemy konkurencyjne ceny za usługi, które cechują się wysoką jakością. Dla naszych klientów jesteśmy ogólnodostępni i mobilni – na wezwanie reagujemy natychmiastowo dojeżdżając gratis na terenie dzielnicy Warszawa Centrum – Warszawa Śródmieście. Wystarczy wskazać tylko dokładny adres, a nasz ślusarz przyjedzie w przeciągu kilku chwil.

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług – awaryjne otwieranie drzwi mieszkań to tylko jedna z wielu usług, jakie oferujemy.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie samochodów
montaż i wymiana zamków
naprawa zamków
ślusarstwo

Skontaktuj się z nami pod numerem 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button