Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów Warszawa Mokotów

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów Warszawa MokotówZamek naszego mieszkania to przedmiot, z którego codziennie korzystamy wiele razy. W mieszkaniu, gdzie mieszkają tylko dwie osoby jest on używany przynajmniej cztery razy dziennie! Wobec tego wiadome jest, że narażony jest on na poważne uszkodzenia mechaniczne oraz nadmierną eksploatację, co może prowadzić nawet do uszkodzenia zamka. Wtedy dobrym pomysłem jest wymiana zamka na zupełnie nowy bądź naprawa. Jednak pierwszym krokiem podejmowanym w sytuacji, kiedy zamek mieszkania się zaciął jest awaryjne otwieranie drzwi.

Otwieramy wszystkie zamki w drzwiach

Awaryjne otwieranie drzwi polega na ustaleniu przyczyny zablokowania zamka, a następnie zlikwidowania jej. Mechanizm zostaje otworzony przez ślusarza za pomocą fachowych narzędzi z zachowaniem najwyższej precyzji i środków ostrożności. Ze względu na delikatne mechanizmy, z których zbudowany jest zamek, zalecamy powierzenie tego zadania w ręce prawdziwych profesjonalistów. Amatorskie próby otwierania drzwi mogą skończyć się nie tylko niepowodzeniem, ale poważnym uszkodzeniem zarówno zamka, jak i drzwi.

Usługa awaryjnego otwierania drzwi sprawi, że stres związany z brakiem możliwości dostania się do domu błyskawicznie mija ze względu na szybką reakcję i profesjonalne podejście do sprawy naszych ślusarzy. Działamy zgodnie z licencjami policyjnymi, które upoważniają nas do otwierania zamków. Przed próbą awaryjnego otworzenia drzwi zawsze prosimy o dowód tożsamości osoby, która wezwała nas do awarii. Dzięki temu mamy pewność, że świadczymy usługi w dobrej wierze, nie zaś np. pomagamy złodziejom w kradzieży.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi

Awaryjne otwieranie drzwi może okazać się niewystarczające, jeśli mówimy  o rozwiązaniu problemu dotyczącego zacinającego się zamka. Nasz ślusarz poinformuje Państwa o skali problemu i ewentualnych rozwiązaniach: możliwe, że zaproponuje montaż i wymianę zamków czy też naprawę zepsutego zamka. Takie usługi ślusarz przeprowadzić może od razu, od ręki bądź może umówić się z Państwem na określony termin, który będzie Państwu pasował.

Usługę awaryjnego otwierania drzwi przeprowadzamy całodobowo. Nie chcemy bowiem zostawić Państwa z problemem na noc lub przed ważnym wyjazdem służbowym. Nasz numer telefonu służący do zgłaszania incydentów czynny jest przez całą dobę, tak jak 24 godziny na dobę gotowi są nasi pracownicy, aby Państwu pomóc. Zachowujemy wszelkie standardy obsługi klienta, stawiając na jakość i profesjonalne wykonanie. Naszą zaletą są także okazyjne, niezwykle atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie samochodów
montaż i wymiana zamków
naprawa zamków
ślusarstwo

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Wilanów

Call Now Button