Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Mokotów

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa MokotówJednym z najbardziej problematycznych elementów samochodu okazują się być… kluczyki samochodu. Zatrzaśnięcie drzwi z kluczykami w stacyjce czy w bagażniku to często powtarzające się problemy, które dotyczą niejednego kierowcę. Dlatego nasze pogotowie ślusarskie na Mokotowie zdecydowało się na wprowadzenie usługi awaryjnego otwierania drzwi samochodów.

Otwieramy auta wszystkich marek

Awaryjne otwieranie drzwi samochodów na warszawskim Mokotowie to usługa, którą pełnimy całodobowo. Dobrze wiemy, że taka usługa wymaga natychmiastowej reakcji i taką zapewniamy: jesteśmy gotowi całą dobę, aby  pomóc Państwu w otworzeniu drzwi samochodu. Oprócz otwierania zamków samochodowych pomagamy odblokować stacyjki oraz naprawiamy systemy alarmowe.

Nasi specjaliści pracowali zarówno na popularnych markach samochodów (Opel, Fiat, Volvo, Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Toyota, Renault, Kia, Hyundai, Ford, Alfa Romeo, Citroen, Honda, Suzuki,  Mazda, Seat, Dacia, Skoda, Peugeot, Nissan, Lexus, Porsche, Ferrari, Lamborghini i inne), jak i na tych mniej popularnych: Bentley czy Tesla. Wiedza naszych ślusarzy jest stale odświeżana i aktualizowana za pomocą uczestnictwa w wielu szkoleniach. Postępy naszych pracowników nieustannie śledzimy i kontrolujemy. Zatrudnieni u nas eksperci łączą wieloletnie doświadczenie z nowoczesną wiedzą. Takie połączenie to klucz do właściwej obsługi klienta.

Lepiej nie otwierać na własną rękę

W momencie, gdy zatrzasną Państwo drzwi samochodu, nie warto próbować otwierać samodzielnie zamka lub wzywać kogoś, kto nie prowadzi firmy ślusarskiej. Nie wiadomo bowiem, jaką wiedzę posiada taka osoba, a amatorskie podejścia do próby odblokowania bądź otworzenia samochodu najczęściej kończą się ogromnymi kosztami związanymi zarówno z naprawą, a nawet całkowitą wymianą zamka, jak i uszkodzeniem systemu alarmowego, który podłączony jest do zamka. Często powstają także mechaniczne uszkodzenia lakieru, których likwidacja również jest kosztowna.

Zajmujemy się nie tylko awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów, ale także dorabianiem kluczy samochodowych z tzw. immobilizerem, który uniemożliwia przypadkowe otworzenie samochodu. Jeżeli kluczyk nie sprawuje się dobrze, z przyjemnością zdiagnozujemy problem i spróbujemy go naprawić bez konieczności kolejnej wizyty w punkcie ślusarskim.

Posiadamy licencje

Posiadamy licencję policji, która uprawnia nas do akcji typu awaryjne otwieranie drzwi samochodów. Działamy na terenie Mokotowa, gdzie dojeżdżamy gratis do klienta. Reagujemy natychmiastowo – w momencie otrzymania informacji od naszego klienta na temat awarii bezzwłocznie wyruszamy we wskazane miejsce. Dzięki temu jesteśmy najszybszym pogotowiem ślusarskim w Warszawie. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług i europejski poziom obsługi klienta to tylko niektóre z wielu naszych zalet, o których mogą się Państwo przekonać korzystając z naszych usług.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
montaż i wymiana zamków
naprawa zamków
ślusarstwo

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Wilanów

Call Now Button