Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Warszawa Mokotów

Naprawa zamków Warszawa MokotówZapraszamy do skorzystania z naszych usługi naprawy zamków. Codziennie eksploatowane zamki są narażone na uszkodzenia, które doprowadzić mogą do poważnej awarii zamka. Wtedy konieczne może być awaryjne otwieranie drzwi lub wymiana zamka na nowy. Czasem problem może zostać rozwiązany poprzez naprawę, której dokonać powinien ktoś wprawiony, kto jest ekspertem w swoim fachu.

Znajdziemy problem i naprawimy

Usługa naprawy zamków polega na zdiagnozowaniu problemu, który jest przyczyną awarii zamka,  a następnie na wybraniu najbardziej rozsądnego rozwiązania: często bowiem naprawianie zamka, który wykonany jest z niskiej jakości materiałów jest bezcelowe jeśli wiemy, że nie będzie on służył długo. W takiej sytuacji warto po prostu zdecydować się na usługę montażu i wymiany innego, nowego zamka wykonanego z lepszej jakości materiałów.

Jako pogotowie ślusarskie na Mokotowie doskonale wiemy, jakie są najczęstsze przyczyny awarii zamków: jest to głównie gwałtowne otwieranie i szarpanie drzwiami, trzaskanie drzwiami oraz zrzucanie kluczy np. z okna, aby nasz współlokator mógł otworzyć drzwi wejściowe do klatki schodowej. Dlatego zawsze podczas naprawy zamków przestrzegamy naszych klientów przed tego typu praktykami.

Nie tylko naprawiamy zamki

Oprócz naprawy zamków prowadzimy usługę zakładania alarmów i systemów dostępu w hotelach, restauracjach czy biurowcach. Usługi te coraz częściej zamawiane są także przez prywatnych klientów. Prowadzimy zarówno montaż tego typu zabezpieczeń, jak i kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naprawa zamków odbywa się poprzez niesamowitą wiedzę naszych pracowników, którzy pracowali już na wielu rodzajów zamków i kluczy. Wiedza ślusarzy jest nieustannie aktualizowana, ponieważ branża ślusarska korzysta  z wielu zdobyczy techniki. Tego typu nowościami są między innymi klucze kodowe wykorzystywane np. przez szwajcarską firmę KESO, karty dostępu (rozwiązanie to najczęściej wykorzystuje się w hotelach i biurowcach) czy klucze z immobilizerem. Oprócz naprawy drzwi zajmujemy się także naprawianiem tego typu urządzeń, które sprawiają trudności podczas użytkowania.

Usługę naprawiania zamków świadczymy całą dobę. Możliwe jest wykonanie usługi od ręki, po natychmiastowym wyzwaniu, a także po wcześniejszym umówieniu na wybraną godzinę. Nasi ślusarze z pewnością poradzą sobie z problemem związanym z niewłaściwym działaniem zamka.

 

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów
montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Wilanów

Call Now Button