Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Warszawa Białołęka

Naprawa zamków Warszawa BiałołękaNaprawimy Twój zamek

Ślusarze z pogotowia zamkowego zajmują się naprawą zamków na Białołęce. Skontaktuj się z nami, kiedy okaże się, że posiadany przez Ciebie zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś. Przyjedziemy by sprawdzić co się z nim dzieje. Doradzimy co dalej robić. Jeśli zajdzie taka konieczność, zajmiemy się reparacją zamków.
Naprawa zamków na Białołęce to nasza codzienna praca. Wykonujemy ją z najwyższym zaangażowaniem i z dbałością o mienie naszych Klientów.

Prowadzimy również serwis zamków na Białołęce w Warszawie. Wezwij nas, jeśli okaże się, że konieczna będzie usługa serwisowa zamontowanego systemu zamkowego. Prowadzimy serwis Dierre oraz serwis Gerda, sprawdzonych, renomowanych producentów systemów zamkowych na świecie. Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze. Reagujemy na każdy sygnał od Państwa, gdyż tylko w stu procentach sprawny zamek gwarantuje bezpieczeństwo.

Serwisujemy zamki na Białołęce

Naprawianie zamków na Białołęce  jest naszą specjalnością. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego doświadczenia oraz wiedzy w tym zakresie. Wśród licznych prac jakie wykonujemy, znajdują się także montaż i wymiana zamków na nowe, awaryjne otwarcia drzwi, mieszkań i samochodów oraz serwisowanie zamków. W ciągłej sprzedaży posiadamy zamki najlepszych światowych producentów, które doskonale zabezpieczą Państwa mienie.
Zajmujemy się także naprawą zamków – każdego typu. Znamy zarówno wszystkie zamki, jak i mechanizmy drzwiowe dostępne na polskim rynku i podejmiemy się naprawy każdego zamka. Zachęcamy do korzystania z naszych usług na Białołęce!

24 godziny na dobę

Pracujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awarie zamków są zdarzeniami nieplanowanymi, dlatego postanowiliśmy działać przez całą dobę. Nasz telefon 784-799-733 czynny jest również w środku nocy, dlatego teraz ze zgłoszeniem awarii nie muszą Państwo czekać do rana. Zadzwońcie do nas nawet w środku nocy, a przyjedziemy by pomóc w usunięciu awarii zamka.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów
montaż i wymiana zamków
usługi ślusarskie

 

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button