Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Naprawa zamków Warszawa Ochota

Naprawa zamków Warszawa OchotaNaprawić czy wymienić?

Każdy zepsuty zamek można naprawić, jednak nie każdy opłaca się naprawiać. Jak zdecydować o naprawie zamka? Warunki, którymi się kierujemy przy decyzji są następujące:

ekonomiczny: naprawa zamków nastąpić powinna, gdy naprawa  jest tańsza od wymiany zamków. W koszty należy wliczyć zakup nowego zamka, wymianę i dorobienie kluczy.
estetyczny: decydujemy się na naprawę zamka, gdy posiadamy unikatowe drzwi lub zabezpieczenie. Prawie zawsze naprawa zamka następuje, gdy zamek jest zabytkowy lub całe drzwi są zabytkowe.

Decyzję podejmij z profesjonalistą

Pomożemy Ci oszacować wartość naprawy i wymiany. Jesteśmy do Twojej  dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Pracujemy każdego dnia, w tym w święta i dni wolne.
Nasi technicy posiadają duże doświadczenie i wiedzę. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami na rynku, bierzemy udział w ciągłym doskonaleniu się na szkoleniach i warsztatach.
Każda nasze brygada techniczna wyposażona jest w nowoczesne, profesjonalne narzędzia, dzięki którym szybko i precyzyjnie upora się z każdym zleceniem.

Poza naprawą zamków do naszych usług ślusarskich zalicza się:

–             awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             montaż i wymiana zamków.
–             ślusarstwo

Naszymi klientami są firmy prywatne, państwowe, instytucje oraz klienci indywidualni. Żadnego naszego klienta nie zostawimy bez pomocy. Jesteśmy gotowi do działania 24 godziny na dobę.
Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Ochota to firma z ponad 20 letnim stażem. Zaufaj profesjonalistom.

Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Ochota czeka na zgłoszenia już teraz. Dzwoń pod numer: 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button