Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Montaż i wymiana zamków Warszawa Mokotów

Montaż i Wymiana zamków Warszawa MokotówZamki powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów. Powinny posiadać także certyfikat lub gwarancję producenta. Aby zamki pełniły swoją funkcję, należy pamiętać o ich odpowiedniej eksploatacji i konserwacji. Jeżeli decydujemy się na wymianę zamków należy już od pierwszych chwil jego użycia zadbać w sposób fachowy – montując prawidłowo mechanizm w drzwiach naszego domu.

Montaż zamka w drzwiach

Usługa montażu i wymiany zamków to jedna z naszych sztandarowych usług. Jako pogotowie ślusarskie przeprowadzamy tę usługę od początku do końca zaczynając już od profesjonalnej pomocy w wyborze odpowiedniego zamka, a nawet i drzwi antywłamaniowych. Jeżeli więc są Państwo zagubieni wśród szerokiego wachlarzu, jaki oferuje współczesny rynek artykułów ślusarskich, zapraszamy do kontaktu. Nasz ślusarz przygotuje kilka propozycji dobranych według Państwa potrzeb i pomoże wybrać jedną, najlepszą. Dzięki temu mają Państwo możliwość już od początku mieć wpływ na zamek, który zabezpieczać będzie Państwa domostwo – często bowiem kupując mieszkanie „skazani” jesteśmy na zamek, który przekazuje nam deweloper.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie powierzchni drzwi do montażu nowego zamku. Za pomocą oryginalnych narzędzi nasz ślusarz przygotuje drzwi, a następnie przeprowadzi instalację nowego zamka w przeciągu kilku chwil. Wymiana zamków to czynność, która zajmie zaledwie kilkanaście minut – co może okazać się bardzo dobrą informacją dla osób, które budują lub remontują dom i zależy im na czasie.

Umów dogodny dla siebie termin

O wizycie ślusarza nie powinny zapominać nowi właściciele mieszkań i domów – warto zabezpieczyć w porządny sposób swój nowy dobytek zaraz po wybudowaniu domu bądź zakupu mieszkania – tyczy się to zwłaszcza mieszkań z rynku pierwotnego.

Dobierając zamek zawsze mamy na uwadze potrzeby naszych klientów oraz budżet przeznaczony na zabezpieczenia. Proponujemy zamki firm takich jak Gerda, Moturra czy Keso. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Keso na Polskę i często proponujemy naszym klientom właśnie te produkty. Cechują się bowiem wysoką jakością i nowoczesnymi rozwiązaniami: klucze Keso posiadają nakładkę kodową, która umożliwia zakodowanie spersonalizowanego dostępu  do naszego mieszkania. Właściciel ma także całkowity dostęp do zapisu otwierania drzwi. Współpracujemy również z innymi, mniejszymi firmami oferującymi zarówno nowe technologie, jak i starsze, klasyczne, cieszące się popularnością od lat.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów

naprawa zamków
ślusarstwo

Zapraszamy do skorzystania z usług montażu i wymiany zamków na Mokotowie – 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Wilanów

Call Now Button