Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Centrum

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa CentrumZatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń, jakie może spotkać kierowcę samochodu. Znając jednak namiary na niezawodne pogotowie ślusarskie mogą Państwo wybrnąć z tej sytuacji, powierzając awaryjne otworzenie samochodu profesjonalistom, którzy zlikwidują problem w przeciągu kilku minut. Nawiązanie współpracy z pogotowiem ślusarskim rozwiąże problemy związane z awarią zamka samochodu.

Ze względu na specyfikę usługi nasze pogotowie ślusarskie świadczy usługę awaryjnego otwierania samochodów całodobowo. Dzięki temu wiemy, że pomożemy klientowi bezpośrednio po zdarzeniu, oszczędzając jego czas. Dbamy o szybki czas reakcji. Już w momencie, gdy klient dzwoni na naszą całodobową  infolinię organizujemy ślusarza, który będzie w stanie najszybciej dotrzeć do klienta. Zleconą usługę wykonujemy sprawnie i szybko, w oparciu o certyfikaty ślusarskie uprawniające nas do akcji związanych z awaryjnym otwieraniem zamków.

Odradzamy samodzielne otwieranie drzwi samochodu – takiego typu działania mogą trwale uszkodzić Państwa drzwi, mechanizm alarmowy czy lakier na drzwiach. Nie polecamy również korzystanie z usług domorosłych ślusarzy – nie wiadomo, czy działa on legalnie i czy rzeczywiście posiada niezbędną wiedzę do wykonania tej czynności. Lepiej zaufać ślusarzowi, który na pewno wykona swoje zadanie dobrze.

Chcielibyśmy, aby nasi klienci byli z nas zawsze zadowoleni. Dlatego dbamy o wysoki poziom zarówno naszych usług, które świadczymy, jak i o najwyższy standard obsługi klienta. Mamy świadomość, że ślusarstwo nie jest dziedziną, z której każdy jej ekspertem – dlatego zawsze przedstawiamy naszym klientom możliwe o rozwiązania „od podszewki”, doradzając w kwestii wyboru zamków, sposobu ochrony mienia.

Pracowaliśmy już z markami samochodów, które są najpopularniejsze na naszych ulicach (Volvo, Fiat, Opel, Audi etc.), jak i z tymi mniej popularnymi. Oprócz tego świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodu dla autobusów, samochodów dostawczych, a nawet ogromnych TIR-ów i ciężarówek.

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu na terenie Warszawy Centrum wykonywane przez nasze pogotowie ślusarskie to wysoka jakość usługi, konkurencyjna cena i bezpieczeństwo.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
montaż i wymiana zamków
naprawa zamków
ślusarstwo

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów

Call Now Button