Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! +48 784-799-733

Usługi ślusarskie Warszawa Ursynów

Usługi ślusarskie Warszawa UrsynówNasze pogotowie ślusarskie obsługuje region Warszawa Ursynów. Jesteśmy firmą, która solidnie wykonuje powierzone nam zadania. Zajmujemy się szerokim wachlarzem usług ślusarskich, zaczynając od tych najbardziej popularnych jak dorabianie kluczy czy montaż, wymiana i naprawa zamków, jak i oferujemy kompleksowe usługi mniej popularne, takie jak awaryjne otwieranie drzwi samochodów i drzwi mieszkań.

Przez całą dobę

Dzięki naszemu pogotowiu ślusarskiemu żadne wydarzenia związane z zagubieniem kluczy czy zatrzaśnięciem drzwi samochodu nie pokrzyżują Państwa planów i nie będą źródłem stresu czy zdenerwowania. Aby usprawnić pracę, nasze pogotowie ślusarskie na Ursynowie dojeżdża do klienta w przeciągu kilku chwil od awarii niezależnie od pory dnia czy nocy. Całodobowe pogotowie ślusarskie działa w taki sposób, że nasi klienci mogą na nas zawsze liczyć, my zaś możemy mieć pewność, że pomożemy każdemu bez pozostawiania naszych klientów z problemem na kilka dobrych godzin.

Na rynku ślusarskim działamy już od lat, a zdobyte doświadczenie wykorzystujemy na co dzień, nawet podczas realizacji drobnych zleceń. Obsługa klienta jest dla nas najważniejsza, tak jak i zadowolenie osób korzystających z naszych usług. Nasze usługi wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Nasi pracownicy to grupa profesjonalistów, ślusarzy zajmujących się swoim fachem od wielu lat. O wykształcenie naszych pracowników dbamy organizując szkolenia na temat nowoczesnych rozwiązań w branży ślusarskiej. Najnowsze rozwiązania związane z systemami zabezpieczeń nie są nam obce, tak jak i klasyczne metody ślusarskie, z których korzysta się już od lat.

Od lat na rynku

Naszymi klientami są zarówno prywatne osoby, którym zależy na prawidłowym zabezpieczeniu samochodu czy domu, jak i firmy, które potrzebują zabezpieczenia swoich siedzib, sieci hotelarskie chcące polepszyć komfort i funkcjonalność dla swoich gości czy też restauracje dbające o solidne zabezpieczenia. Niezależnie od rodzaju klienta czy też typu zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Wizytę ślusarza mogą zamówić Państwo z wyprzedzeniem lub zadzwonić na naszą infolinię i poprosić o natychmiastowe przybycie fachowca.

Świadczymy również inne usługi:

awaryjne otwieranie mieszkań
awaryjne otwieranie samochodów
montaż i wymiana zamków
naprawa zamków

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. W przypadku pytań, chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi.

Zapraszamy do kontaktu z nami 784-799-733

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Mokotów
Wilanów

Call Now Button